Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский

Agregaty prądotwórcze – niezależne źródło prądu

agregaty prądotwórcze

   Agregaty prądotwórcze oferowane przez Pezal mogą być zastosowane w każdej dziedzinie gospodarki dzięki wszechstronnej ofercie handlowej, od najmniejszej walizkowej serii Digital do największych agregatów prądotwórczych w kontenerach. Pracują one na solidnych i sprawdzonych silnikach benzynowych lub Diesla – w zależności od modelu ich moc wynosi od 1KVA do 2500 KVA. W asortymencie dostępne są modele zarówno z ręcznym, jak i elektrycznym rozruchem, otwarte i wyciszone, jedno i trójfazowe oraz seria dużych  agregatów prądotwórczych do pracy ciągłej, które mogą pracować nawet przez dwa lata non-stop z chwilowymi przerwami na przeglądy serwisowe.

    Wymienione agregaty prądotwórcze mogą produkować prąd w cyklu ciągłym samodzielnie lub współdziałać  poprzez  system ATS z siecią energetyczną. W momentach zaniku prądu w sieci, ATS włącza agregat prądotwórczy, a przy  ponownym powrocie prądu do sieci energetycznej agregat zostaje odłączony.
    Wszystkie urządzenia posiadają system kontroli ze stabilizacją napięcia, co skutecznie zapobiega jego wahaniom.

   Pezal zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno stacjonarny jak i mobilny. Wszystkie proponowane urządzenia posiadają  wymagane certyfikaty i wyróżniają się dobrą jakością, bardzo przystępną ceną oraz  natychmiastową dostępnością.

Agregat prądotwórczy KDE30RSS3

agregaty prądotwórczeJest to agregat trójfazowy, zabudowany, przeznaczony do użytku zewnętrznego. Jest zasilany 4-suwowym silnikiem spalinowym DIESEL o zapłonie samoczynnym. Maksymalna moc agregatu to 26kVA a prąd nominalny to 34,6A. Maksymalne zużycie paliwa w tym urządzeniu wynosi 7,8L/h, co przy pojemności zbiornika w granicach 80L pozwala na 10,3h pracy ciągłej urządzenia. Agregat jest chłodzony cieczą a pojemność układu chłodzenia wynosi 10L. Istnieje możliwość podłączenia do agregatu urządzenia ATS, które automatycznie włącza agregat w momencie zaniku napięcia w sieci i wyłącza go w momencie przywrócenia napięcia w sieci elektrycznej. Ten model agregatu jest szczególnie starannie wyciszony, co gwarantuje komfort użytkowania. Posiada licznik motogodzin oraz bezpiecznik na panelu sterowania.Agregat inwerterowy ID 6000

prądotwórcze agregatyNowoczesny agregat zaprojektowany w oparciu o działanie inwertera. Wytwarza prąd najwyższej jakości, dzięki temu możliwe jest podłączanie nawet najbardziej wrażliwych na zmiany napięcia urządzeń. Agregat jest napędzany 4-suwowym silnikiem spalinowym DIESEL o zapłonie samoczynnym, chłodzony powietrzem. Moc maksymalna agregatu to 5,5kVA a prąd nominalny to 21,7A. Maksymalne zużycie paliwa w tym urządzeniu wynosi 2,2L/h, co przy 14,5L pojemności zbiornika paliwa pozwala na 6,6h pracy ciągłej. Budowa agregatu pozwala na podłączenie dodatkowego urządzenia ATS, które automatycznie włącza agregat w momencie zaniku napięcia w sieci i wyłącza go w momencie przywrócenia napięcia w sieci elektrycznej. Model ID 6000 posiada trzy gniazda wyjściowe: jedno 32A oraz dwa po 16A. Jest to urządzenie starannie wyciszone. Wbudowany został wyświetlacz pięciofunkcyjny, który wyświetla poziom napięcia, częstotliwość prądu, czas pracy i poziom napięcia akumulatora. Zaprojektowane zostały również zabezpieczenia przeciążeniowe i zwarciowe oraz alarm olejowy. Jest to model agregatu przeznaczony również do pracy na zewnątrz.